ART / Lithographs / Litograph in colors 10256148
nr 1025 6148
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Karl Gustaf KG Nilson (b. 1942), Blått partitur, 128/250, sheet: 62x78, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Blått partitur, 128/250, bladets mått: 62x78
Condition: löst blad
Karl Gustaf KG Nilson, Swedish painter, born 1942.
800
SEK 600
Monday Mars 14 2016
at 18:33:35
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 14
Read more about Grafik
Karl Gustaf KG Nilson
Read more about Karl Gustaf KG Nilson